راه های موفقیت در کسب و کار

خانه - تجاری - راه های موفقیت در کسب و کار

دسته بندیها

آخرین مطالب

راه های موفقیت در کسب و کار

راه کارها و اصول موفقیت در کسب و کار:

در صورتی که شما بخواهید در کسب و کار خود به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنید، باید آرزوهای بزرگی در ارتباط با کسب و کار  خود در سر داشته باشید. تمام داستان های موفقیت با یک آرزوی بزرگ شروع شده اند.شما باید اهداف و چشم اندازهای بزرگ را در زمینه کسب و کار خودتان را به تصویر بکشید،تصور کنید شخصی مشهور، صاحب اعتبار و در کسب و کار  خود موفق هستید.

باید نسبت به آن چه از  کسب و کار  که می خواهید به آن برسید، تصویری روشن و واضح برای خود داشته باشید و آنقدر آرمان و آرزوی خود را در ذهن پرورش داده باشید که آن کسب و کار را کاملا حس کرده و برایتان دست یافتنی باشد.

کسب و کار آیتا کامپیوتر هلو

به عنوان مثال تصور کنید که اگر در کسب و کار خود موفق شوید، چه تحولی در زندگی شما و اجتماع رخ می دهد؟ اگر کسب و کار  شما به موفقیت و در آمد بالا برسد شما از چه اعتباری برخوردار می شوید ؟ و تا چه حد به اقتصاد منطقه ی خود کمک کرده اید؟

باارزش ترین دارایی شما خودتان هستید با سرمایه گذاری در کسب و کار خود و توسعه مهارت هایتان ارزش دستاوردهای خود را بالا می برید. باید خودتان را متعهد کنید که این کار برایتان در تمام طول زندگی و شغلی یک اولویت باشد. روزتان را کمی زودتر شروع کنید و روزانه یک ساعت در زمینه کسب و کار خود مطالعه کنید.

انجام دادن چند کار به صورت هم زمان را فراموش کرده و هر کاری را با تمرکز از آغاز تا پایان انجام دهید. زمان رانندگی را به شنیدن برنامه های آموزشی صوتی اختصاص دهید. بعد از مذاکره های تجاری از خودتان بپرسید چه کاری را درست انجام داده ام؟ و در کدام مورد می توانم بهتر عمل نمایم؟

کسب و کار خود را برنامه ریزی کنید

در ادامه به 10 راهکار مناسب که به کسب و کار  شما، خلاقیت ، نظم و انعطاف پذیری می دهد اشاره شده است. 

  1.  شجاعت استفاده از ایده های خود را داشته باشید. یک رویا و تمایل ناخوشایند برای رسیدن به آن، دو جنبه اصلی برای موفقیت در کسب و کار است.
  2.  هدفتان را پیدا کنید. این باید چیزی باشد که شما در مورد آن آگاهی دارید و به آن علاقمند هستید.
  3.  هرگز اجازه ندهید مسائل کوچک مانع پیشرفت شما در کسب و کار  شوند.
  4.  از اشتباهات خود ایده بگیرید و سعی کنید آنها را تکرار نکنید. هر بحران را به عنوان فرصتی برای یادگیری به کار ببرید.
  5.  زمانی که شما یک کسب و کار دارید، این امر به شما آزادی می دهد. اغلب این آزادی، راه را برای رسیدن به آرامش فراهم می کند. کسب و کار  شما تنها زمانی  باقی می ماند که شما برا ی آن تلاش کنید.
  6. تعهد به ایده کسب و کار خود و همه کسانی که بخشی از برنامه های شما هستند. این می تواند کارکنان، دوستان و یا اعضای خانواده شما باشد.کسب و کار هلو آیتا کامپیوتر
  7. صبور باشید. هیچ درختی یک شبه میوه نمی دهد. برای آنکه درخت میوه بدهد، باید چندین مرحله را طی نماید. تا زمان برداشت از میوه های درخت خود، خسته نشده ، پایدار و متمرکز باشید.
  8.  انعطاف پذیر باشید. ایده ی درخشان به تنهایی موفقیت در کسب و کار  را تضمین نمی کند. شما باید یاد بگیرید که ایده خود را با نیازهای امروز مطابقت دهید.
  9.  آمادگی برای پاسخ دادن به تمام سوالات مشتریان، اگر شما برای سوال  “چه چیز در محصولات و خدمات شما وجود دارد که دیگران ندارند؟”  پاسخی جامع دارید، درمسیر درست هستید.
  10. بدانید که تمام کسب و کار  ممکن است درخطر باشد. در نتیجه باید آماده باشید که با خطر روبرو شوید. هرگز تمام ثروت خود را در یک کسب و کار جدید سرمایه گذاری نکنید. به تمام گزینه های مالی موجود توجه کنید. عاقلانه این است که مشاوران حرفه ای را در زمینه امور مالی خود استخدام نمایید.
دیدگاه (4)
خلیل / 1397-08-01

جالب بود.مرررسی.لطفا مطالب و مقالات بیشتری در زمینه کسب و کار و حسابداری قرار بدین

پاسخ
خلیل / 1397-08-01

جالب بود.مرررسی.لطفا مطالب و مقالات بیشتری در زمینه کسب و کار و حسابداری قرار بدین

پاسخ
علیرضا / 1397-08-01

عالی و کاربردی.سپاس فراوان

پاسخ
سپیده / 1397-08-12

مطلبی که در مورد راه کارها و اصول موفقیت در کسب و کار گذاشتید خوب و کاربری بود

پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید