شرکت مهندسی آیتا کامپیوتر نمایندگی هلو بهبهان

خانه - شرکت مهندسی آیتا کامپیوتر نمایندگی هلو بهبهان
آیتا کامپیوتر نمایندگی هلو بهبهان
آیتا کامپیوتر نمایندگی هلو بهبهان

شرکت مهندسی آیتا کامپیوتر نمایندگی نرم افزار حسابداری هلو بهبهان:

شرکت مهندسی آیتا کامپیوتر نمایندگی هلو بهبهان، همراه با کارشناسان و کادر مجرب خود از سال 1380 در زمینه ی حسابداری ، فروش نرم افزارهای حسابداری هلو و ارئه خدمات مورد نیاز مشتریان، بعنوان نماینده هلو در بهبهان، فعالیت خود را شروع نموده است.

شرکت آیتا کامپیوتر نمایندگی نرم افزار حسابداری هلو در شهر بهبهان در دپارتمان آموزشی خود دارای کادر آموزش قوی در زمینه آموزش نرم افزار هلو بوده و بصورت تخصصی این  نرم افزار را به دانش پژوهان عزیز آموزش می دهند. واحد مهندسی آیتا کامپیوتر به عنوان نمایندگی هلو انواع نرم افزارهای مالی و حسابداری تولید شده در کارخانه ی هلو را به مشتریان عزیز در شهر بهبهان ،جهت فروش ارایه می نماید.

شرکت آیتا کامپیوتر نمایندگی نرم افزار هلو بهبهان علاوه بر آموزش نرم افزار حسابداری هلو دارای دوره های آموزش اصول حسابداری و مفاهیم آن نیز می باشد.انواع محصولات نرم افزاری شرکت هلو از جمله نسخه های تولیدی ،فروشگاهی ، شرکتی ،جامع و شبکه و همچنین نسخه های مربوط به مشاغل، متناسب با کسب و کار مشتریان در فروشگاه واحد مهندسی ایتا کامپیوتر، نمایندگی بهبهان هلو موجود می باشد.

نمایندگی بهبهان نرم افزار حسابداری هلو ( آیتا کامپیوتر ) در دپارتمان پشتیبانی نرم افزار هلو با استفاده از متخصصان فنی و باتجربه ی خودجهت رفاه حال مشتریان  بصورت  مراجعه حضوری و تلفنی مشکلات احتمالی نرم افزاری مشتریان را برطرف می نمایند.شرکت مهندسی ایتاکامپیوتر ، نمایندگی هلو بهبهان دوره های تخصصی آموزش کاربردی اصول حسابداری و دوره های حسابداری با نرم افزار هلو و آموزش حسابداری و حسابرسی را نیز برگزار می نماید.

نرم افزار حسابداری هلو با داشتن ویژگی کاربری آسان و امکانات متنوع، یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مالی و حسابداری می باشد. لذا شرکت مهندسی آیتا کامپیوتر به عنوان نمایندگی شرکت هلو در بهبهان  به ارایه خدمات و فروش محصولات هلو در این شهر اقدام نموده است.

 

نمایندگی هلو بهبهان   نمایندگی هلو